Yhteystiedot

Asiantuntijamme palvelevat

Jarmo Poussa

Toimitusjohtaja
040 532 8074
jarmo.poussa@lindstrominvest.fi

Katja Rummukainen

Vuokraus- ja asiakkuuspäällikkö
0400 273 614
katja.rummukainen@lindstrominvest.fi

Dinah Sjöholm

Vuokraus- ja asiakkuuspäällikkö
0400 174 984
dinah.sjoholm@lindstrominvest.fi

Riikka Henttonen

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
040 761 2276
riikka.henttonen@lindstrominvest.fi

Sanna Hulkko

Palvelupäällikkö
040 844 7255
sanna.hulkko@lindstrominvest.fi

Teemu Vilenius

Palvelupäällikkö
050 563 1916
teemu.vilenius@lindstrominvest.fi

Pekka Tynjälä

Kiinteistökehityspäällikkö

Lauri Maila

Kiinteistöpäällikkö
p. 040 550 8403
lauri.maila@lindstrominvest.fi

Riikka Ollila

Talouspäällikkö
040 849 5691
riikka.ollila@lindstrominvest.fi

Ota yhteyttä

Jätä yhteystietosi, niin olemme sinuun yhteydessä.